برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

گشت و گذار در جهان و کار از راه دور

زبان های اروپایی از اعضای یک خانواده هستند. وجود جداگانه آنها اسطوره ای است. برای علم، موسیقی، ورزش، و غیره، اروپا از همان واژگان استفاده می کند. زبان ها تنها در دستور زبان، تلفظ و شایع ترین کلمات آنها متفاوت است. هر کس متوجه می شود که چرا یک زبان جدید مشترک می تواند مطلوب باشد: می تواند هزینه ترجمه مترجمان را رد کند. برای رسیدن به این هدف، لازم است که یک گرامر واحد، تلفظ و واژه های رایج تر داشته باشیم.

برای چی تنها سفر می کنم؟

اگر زبان های چندگانه جمع شوند، دستور زبان متوالی ساده تر و منظم تر از زبان های فردی است. زبان مشترک جدید ساده تر و منظم تر از زبان های اروپایی موجود خواهد بود. این به همان اندازه به عنوان خواهد بود و در واقع، آن را خواهد کرد.

به یک فرد انگلیسی، به نظر می رسد مانند انگلیسی ساده شده، به عنوان یک مکتب ترسناک کمبریج از من، به من چه اتفاقی افتاده است. زبان های اروپایی، اعضای یک خانواده هستند.

چگونه دنیا را بگردیم؟

وجود جداگانه آنها اسطوره ای است. برای علم، موسیقی، ورزش، و غیره، اروپا از همان واژگان استفاده می کند. زبان ها تنها در دستور زبان، تلفظ و شایع ترین کلمات آنها متفاوت است. هر کس متوجه می شود که چرا یک زبان جدید مشترک می تواند مطلوب باشد: می تواند هزینه ترجمه مترجمان را رد کند.

به یک فرد انگلیسی، به نظر می رسد مانند انگلیسی ساده شده، به عنوان یک مکتب ترسناک کمبریج از من، به من چه اتفاقی افتاده است. زبان های اروپایی، اعضای یک خانواده هستند. وجود جداگانه آنها اسطوره ای است. برای علم، موسیقی، ورزش، و غیره، اروپا از همان واژگان استفاده می کند. زبان ها تنها در دستور زبان، تلفظ و شایع ترین کلمات آنها متفاوت است.

 “اگر ما بتوانیم تجربیات خودمان را برای آنچه که ما هزینه می کنیم فروخت، همه ما میلیونرهای هستیم
.”

– ابیگیل

پشت کلمه کوه ها، دور از کشور Vokalia و Consonantia، متون کور زندگی می کنند. جدا از آنها در Bookmarksgrove راست در ساحل Semantics، یک اقیانوس زبان بزرگ زندگی می کنند. یک رودخانه کوچک به نام Duden جریان خود را با جابجایی و با رژلب لازم لازم است. این یک کشور پارادایم آمیز است که در آن بخش هایی از جمله احشاء به دهان شما پرواز می کنند.

حسین خادمی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. برای ویرایش توضیحات مربوط به نویسنده به بخش کاربران -> شناسنامه شما بروید.